Ekspressotsing: 2+2

 

Ekspressotsing on sobiv lahendus operatiivsete värbamisprojektide teostamiseks olukorras, kus ettevõte peab meeskonda kiiresti inimese leidma. Leiame sinu meeskonda püsi- või tähtajalise lepinguga töötaja, ilma järeleandmisteta otsingu kvaliteedis.

„Ekspressotsinguga leiame Sinu organisatsioonile operatiivselt 2 tugevat kandidaati 2 nädala jooksul.“

Miks valida VVT ekspressotsing?

 • Kiirus.
  Vastame Sinu päringule operatiivselt ja saadame pakkumise 24h jooksul. Leiame sulle 2 tugevat kandidaati püsikohale või interim juhi 2 nädala jooksul alates lepingu allkirjastamisest.
 • Asjatundlikkus.
  Meie meeskonna juhtimiskompetents erinevates valdkondades ning mitmekülgne värbamis- ja koostöökogemus aitab kindlustada, et Sinu ettevõtte otsinguprojektid teostatakse edukalt ja tulemuslikult.
 • Soodne hind.
  Ekspressotsing on tavapärasest sihtotsingust soodsam. Teenus on ajaliselt lühem ja esitatavate kandidaatide arv väiksem. Seega hoiad Sa kokku aega ja raha.
 • Paindlikkus.
  Oleme paindlikud teenuse üksikute etappide kujundamisel ning lähtume Sinu ettevõtte positsioonist ja tegevusvaldkonnast.

TÖÖ ETAPID

VVT kvaliteedigarantii

Laiahaardeline ekspressotsing aitab leida pädevad asjatundjad erinevatest tegevussfääridest, sh ka personali-, turundus-, müügi-, finants- ja tootejuhtimise valdkondadest. Meil on arusaam valdkondade toimimisest ja oma väljakujunenud võrgustik, tänu millele oskame parimad tegijad üles leida.

Võta meiega ühendust ja räägime lähemalt Sinu ootustest ja vajadustest!

MIKS VVT?


Kiire otsing

Lahendame puuduva töötaja probleem kiirelt! Vastame Sulle operatiivselt ja leiame 2 nädal jooksul asjatundlikud kandidaadid. Vajadusel jätkub põhjalik sihtotsing ja tulemus on garanteeritud.

Aktiivne otsing

Kaasame kandidaatide valikusse ootustele vastavad professionaalid, kellega võtame otse ühendust ja edastame neile suunatud kandideerimiskutse.

Tööjõuturu hea tunnetus

Tänu mitmekülgsele ettevõtete juhtimiskogemusele suudame lühikese aja jooksul leida sobivaima lahenduse teie eesmärkide täitmiseks ja ületamiseks.

Lai võrgustik

Kasutame ulatuslikku kogenud juhtide ja spetsialistide andmebaasi, kuhu kuuluvad ka interim juhid.

Avatud suhtlus

Väärtustame kõikides tegevustes usaldust, avatud suhtlust ja kestvat koostööd. Oleme pühendunud tulemuslikkusele ja meie püsiklientide rahulolule.

Läbipaistev otsinguprotsess

Tegutseme alati läbipaistvalt. Tänu sellele on kliendi esindajatel ja kandidaatidel pidev ülevaade, kui kaugel on sihtotsingu protsess, mis on järgmised sammud ja kellelt mida oodatakse.

KOGEMUSED

 1. logo-slo@2x
 2. Eesti Killustik
 3. Corle logo
 4. krimelte-logo
 5. O3 technology
 6. Trinidad Wiseman logo
 1. Solis BioDyne logo
 2. Euroapteek logo
 3. Laomaailm logo
 4. Barrus veeb
 5. deloitte
 6. endover
 1. luminor-logo-vaike
 2. Reinpaul_logo
 3. fiizy-bw
 4. Sorainen Advokaadibüroo
 5. kawe
 6. Logotyyp_lilla_rgb
 1. artist-siseraadiod
 2. valgusreklaam-logo
 3. eolane

Kontakt

Contact us