eela-velström-mobiilne-juhtimine

Uudne personaliteenus pakub juhtimisväljakutsetele lahendusi

“Kui ettevõtte juhid või omanikud peavad aru, millisel juhul on ettevõttel targem kasutada sihtotsingut ja millal mobiilset juhtimist, siis on hea meeles pidada, et mobiilne juhtimine on selgelt suunatud tähtajalise tegevusele, võtmetähtsusega asendusele või konkreetse muudatuse elluviimisele organisatsioonis,” selgitas VVT partner Eela Velström personaliuudistele.

Need tegevused, mis sobivad hästi mobiilse juhtimisega, võivad olla tootmisprotsesside tõhustamine, tehase kolimine, strateegia paikapanek, juhtimisprotsesside kaardistamine, uuele turule minek jne. Velströmi sõnul on mobiilset juhtimist mõistlik kasutada olukordades, kus organisatsioonil puudub vajadus ja võimalus muutuse elluviimiseks püsitöötajat palgata.

Mobiilset juhtimist on mõistlik kasutada olukordades, kus organisatsioonil puudub vajadus ja võimalus muutuse elluviimiseks püsitöötajat palgata.

Eela toob välja, et huvitavaid missioone on hiljuti olnud mitmeid. „Oleme näiteks asendanud kahe nädalaga kriitilises äris ootamatult lahkunud tippjuhi, kelle ülesandeks oli hoida sisuliselt äri koos. Meie interim on toetanud tootmisettevõttel kasvatada tootmissuutlikkust kahe kuuga kahekordseks, IT- ja HR interimid on osalenud mitmetes rahvusvahelistes ettevõtetes strateegiliste arenduste eestvedamisel ja elluviimisel.”

Loe pikemalt personaliuudistest

Jaga: