Personaliotsing

Meie esmaklassiline tiim on edukalt värvanud tipp- ja keskastmejuhte ning tippspetsialiste kümnetesse mainekatesse ettevõtetesse. Teiste hulgas kuuluvad meie klientide hulka ettevõtted valdkondadest: pangandus, tootmine, jaekaubandus, IT, õigusteenused, puidusektor, start-upid, ehitus jpt.

Kliendid meist

"Koostöö Kristiga oli sisukas ja kiire– meie soov oli leida parim kandidaat piiratud aja jooksul – sobiv inimene alustas tööd 1 kuu ja 1 nädal peale otsingu alustamist ja seetõttu oleme väga rahul."

Sander Kärson, TGS Baltic juhtivpartner
"Sain VVT osas tugeva soovituse ühelt väga healt tuttavalt. Olime otsimas meeskonda pearaamatupidajat-finantsjuhti ning üllatuslikult selgus, et jäime antud ametikohale uue inimese kaasamisega hätta. Kasutasime selleks küll ära kõikvõimalikud meediakanalid, et põhjalikult valmistatud kuulutus saaks levida ning leiaks tee inimeseni, kes meie poolt pakutava väljakutsega haakuda võiks. Seega pöördusime VVT poole. Jäime koostööga väga rahule ja oleme väga tänulikud selle eest. Suhtlus sujus algusest peale sujuvalt, tundsime, et meiega mõeldakse väga korralikult kaasa. Olin varasemalt Terjega paaril korral telefonis rääkinud ning mulle väga meeldis Terje vahetu kliendist lähtuv kaasamõtlemine, millal oleks mõttekas sihtotsingu teenust kasutada. Kogu LOOV-i kogemus oli võrdväärne sellega nagu VVT töötakski meie meeskonnas. Esimene kandidaat andis oma huvist märku umbes nädala jooksul ja oli väga tugev. Järgnev vestlusevoor kinnitas seda ning nii leidsimegi meie nõudliku profiili ootuse juures meeskonna kultuuriga haakuva ja professionaalselt väga sobiva inimese. Vajadusel julgen tulevikus teenust kindlasti edaspidigi kasutada ning tuttavatele ettevõtjatele soovitada. Viimast olengi juba teinud."

Ahto Vegmann, LOOV Organic tegevjuht ja omanik
"Laomaailm otsis endale tegusat ja säravat turundusjuhti. VVT juhtis kogu protsessi, püsis ilusti ajakavas ja leidis meile mitu sobivat kandidaati, kellega olime valmis koostööd alustama. Mõned kuud peale protsessi lõppu võin julgelt väita, et oleme tehtud valikuga vägagi rahul."

Tiit Hõbejõgi, Laomaailma tegevjuht
"Teie sihtotsingu teenuse osas on mul vaid kiidusõnu. Tänaseks ei ole selgunud ühtegi asjaolu, mis oleks erinev kui kogu värbamisprotsessi raames saadud info või tekkinud ettekujutus ning ootus. Minu hinnangul on teie teenuse eeliseks konkurentide ees interimkontaktide võrgustik, mis võimaldab sihtotsingu raames jõuda õigete inimesteni. Aga veel olulisem on see eeltöö, millega te kaardistasite meie vajaduse. Te tõesti saite aru, keda me täpselt vajame. Minu jaoks oli teenus ka väga mugav, te ei koormanud mind liigse detailsusega ja jagasite vaid vajalikku informatsiooni. Teie tehtud kokkuvõtted kandidaatidest olid väga täpsed ja ülevaatlikud, ma sain vestluste kaudu neile vaid kinnitust. Kokkuvõttes olen väga rahul ja olen veendunud, et meie koostöö jätkub. "

Kaire Lukkanen-Jaas, Eesti Killustiku tegevjuht
"Koostöö oli tulemuslik ja saite sellise keeruka ülesandega väga hästi hakkama tänases töötajate defitsiitses majanduskeskkonnas. Vaatamata ülesande keerukusele oli teil fookus lahendusel ning see kindlustas tulemuse. Need, kes lõpuks sõelale jäid, olid teie poolt hästi briifitud ja nende kohta ka ülevaade heas kvaliteedis kirjutatud. Saadud materjal omas sisulist väärtust ja oli lihtne tarbida. "

Priit Uuemaa, Corle omanik ja senine tegevjuht
"Professionaalne teenus, kus kokkulepped peavad vett."

Martin Kiil, O3 Technology omanik
"Kiidan Interim Agentuuri väga põhjaliku eeltöö eest, et selgitada meie vajadusi, milliste oskustega inimest me oma meeskonda vajame. Hea koostöö töötaja otsimisel ja pidev tagasiside andmine aitas lahti mõtestada ja ka tagasi peegeldada meie endi jaoks tööprotsessi. Sihtotsingu kaudu kohtusime väga heade kandidaatidega ja saime ka uue professionaalse töötaja. Meie ettevõte kasutab ja soovitab kindlasti teistelegi kasutada Interim Agentuuri sihtotsingu teenust."

Kadri Artma, Solis BioDyne nõukogu esinaine
"Otsisime EPP OÜ-le uut müügi- ja turundusassistenti ning proovisime mitmeid vahendeid ja kanaleid, kuid õige kandidaat ei leidnud meid, ebaõnnestusime... Seejärel otsustasime kaasata abilise, ning valik langes VVT kasuks. Leidsime kiirelt sobiva assistendi tänu VVT professionaalsele lähenemisele ja Hereti suurepärasele toele. See oli juba teine kord, kui minu tee Hereti ja VVT-ga ristusid, kuna läbi nende värbamisteenuse jõudsin ka ise EPP OÜ-sse. Koostööga jäime äärmiselt rahule ning Hereti igakülgse toega sai sobiv assistent leitud üllatavalt kiiresti. Soovitan kindlasti viia värbamisprotsess läbi koostöös VVT-ga – sujuv, toetav, professionaalne ja kiire!"

Merike Ramot, EPP OÜ TG müügi- ja turundusjuht

Meie kliendid

 1. logo-slo@2x
 2. Eesti Killustik
 3. Corle logo
 4. krimelte-logo
 5. O3 technology
 6. Trinidad Wiseman logo
 1. Solis BioDyne logo
 2. Euroapteek logo
 3. Laomaailm logo
 4. Barrus veeb
 5. deloitte
 6. endover
 1. luminor-logo-vaike
 2. Reinpaul_logo
 3. fiizy-bw
 4. Sorainen Advokaadibüroo
 5. kawe
 6. Logotyyp_lilla_rgb
 1. artist-siseraadiod
 2. valgusreklaam-logo
 3. eolane

MEIE TEENUSED

INTERIM JUHTIMINE

Interim juhtimine on tööriist, kus kliendile vajalike oskuste ja kogemustega kõrgelt kvalifitseeritud interim juht väljastpoolt organisatsiooni tuleb ettevõtesse ning viib ellu kokkulepitud muudatused ja saavutab eesmärgid kindlaksmääratud ajaperioodi jooksul.

EKSPRESSOTSING

Ekspressotsing on sobiv lahendus operatiivsete värbamisprojektide teostamiseks olukorras, mil ettevõttel on oluline leida inimene meeskonda kiiresti. Tegemata järeleandmisi otsingu kvaliteedis, leiame teie meeskonda inimese, kas püsivalt või tähtajaliselt.

PERSONALIOTSING

Sihtotsing (executive search; headhunting) on juhi ja spetsialisti põhjalik ja aktiivne otsinguprotsess. Protsessi tulemusena leiame valdkonna parimad tegijad, kelle oskused ja kogemused vastavad Sinu ettevõtte ametikoha nõudmistele.

KOOLITUSED

VVT koolitustiim viib Sinu organisatsiooni ja meeskonna uuele arengutasemele Sinu jaoks vajalikus valdkonnas: juhtimisalased koolitused, personalialased koolitused, kommunikatsioon, tootmine ja müük. Paneme koos kokku Sinu organisatsiooni eesmärkidele ja vajadustele vastava koolitussündmuse.

TÖÖ INTERIMINA

Interim juht on kõrgelt kvalifitseeritud, töö- ja/või ettevõtluskogemusega professionaal, kes on teinud edukat karjääri ning kellel on soov pidevalt oma pädevust kasvatada ja edasi arendada. Interim juhil on valmisolek asuda tööle kliendi organisatsiooni lühikese etteteatamisajaga.

VIIMASED POSTITUSED

Tegevjuht (Industrial Systems Engineering OÜ)

Tähtaeg: 31.05.2024 | Asukoht: Tartu


Vaata lähemalt

Personaliotsing

Meie esmaklassiline tiim on edukalt värvanud tipp- ja keskastmejuhte ning tippspetsialiste kümnetesse mainekatesse ettevõtetesse. Teiste hulgas kuuluvad meie klientide hulka ettevõtted valdkondadest: pangandus, tootmine, jaekaubandus, IT, õigusteenused, puidusektor, start-upid, ehitus jpt. Kliendid meist Meie kliendid MEIE TEENUSED VIIMASED POSTITUSED

Teele Tohver

Kontakt

Contact us