Kontakt

Urmo Vallner

Urmo Vallner

Interim tegevjuht. Interim finantsjuht. Juhtimiskoolitaja. Juhatuse liige.

Inimsõbralik analüütik ja strateeg. Juhib ja kasvatab raha.

urmo@vvt.ee

+372 507 3203

Eela Velström

Eela Velström

Interim personalijuht. HR koolitaja. Juhatuse liige.

Lahendab personaliküsimused, hoolitseb meeskondade tippvormi ja naeratuse eest.

eela@vvt.ee

+372 509 3020

Peeter Tohver

Peeter Tohver

Juhatuse liige.

Töös karastunud kindlakäeline juht, inspireeriv liider.

peeter@vvt.ee

+372 504 1947

Alar Vasemägi

Alar Vasemägi

Interim juht.

Toetab VVT partnereid nõu ja jõuga.

alar@vvt.ee

+372 501 3668

Kristi Õng

Kristi Õng

Mobiilne juhtimine.

Leiab teile kiired lahendused sobivaimate interimide paigutamisel.

kristi@vvt.ee

+372 507 1241

Evelin Tatter

Evelin Tatter

Sihtotsing. Interim juht. Turundusjuht.

Leiab teie meeskonda vajalikud inimesed ja garanteerib, et sõnumid jõuaksid õigete inimesteni.

evelin@vvt.ee

+372 511 2062

Terje Pällo

Terje Pällo

Sihtotsing.

Mõistab teie äri personalivajadusi. 

terje@vvt.ee

+372 511 9593

Helle Gern

Helle Gern

Müük. 

Toob inimesed laua taha ning paneb nad ühise eesmärgi nimel tegutsema.

helle@vvt.ee

+372 524 5166

Piret Lukk

Piret Lukk

Koostööpartner.

Sünergia looja ja õigete inimeste leidja, kes paneb meeskonnad kokku kõlama.

info@vvt.ee

+372 515 8073

Võta ühendust

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Contact us