Kontakt

Urmo Vallner

Urmo Vallner

Inimsõbralik analüütik ja strateeg. Juhib ja kasvatab raha.

urmo@vvt.ee

+372 507 3203

Eela Velström

Eela Velström

Lahendab personaliküsimused, hoolitseb meeskondade tippvormi ja naeratuse eest.

eela@vvt.ee

+372 509 3020

Peeter Tohver

Peeter Tohver

Töös karastunud kindlakäeline juht, inspireeriv liider.

peeter@vvt.ee

+372 504 1947

Alar Vasemägi

Alar Vasemägi

Toetab VVT mobiilset juhtkonda nõu ja jõuga.

alar@vvt.ee

+372 501 3668

Terje Pällo

Terje Pällo

Tegutseb Interim Agentuuri peakoordinaatorina, mõistab teie äri personalivajadusi. 

terje@vvt.ee

+372 511 9593

Regina Valge

Regina Valge

Räägib maksuasjadest inimlikult arusaadavalt, muudab kolimise Eestisse ahvatlevalt mugavaks.

regina@vvt.ee

+ 372 516 4162

Urmas Kamdron

Urmas Kamdron

Aitab ettevõttel tooteid ja teenuseid strateegiliselt ja edukamalt müüa.

urmas@vvt.ee

+372 508 0023

Piret Lukk

Piret Lukk

Sünergia looja ja õigete inimeste leidja, kes paneb meeskonnad kokku kõlama.

piret@vvt.ee

+372 515 8073

Võta ühendust

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Jälgi meid sotsiaalmeedias