Kontakt

Urmo Vallner

Urmo Vallner

Interim tegevjuht/ Interim finantsjuht/ Juhtimiskoolitaja/ Juhatuse liige

Inimsõbralik analüütik ja strateeg. Juhib ja kasvatab raha.

urmo@vvt.ee

+372 507 3203

Eela Velström

Eela Velström

Interim personalijuht/ HR koolitaja/ Juhatuse liige

Lahendab personaliküsimused, hoolitseb meeskondade tippvormi ja naeratuse eest.

eela@vvt.ee

+372 509 3020

Peeter Tohver

Peeter Tohver

Juhatuse liige

Töös karastunud kindlakäeline juht, inspireeriv liider

peeter@vvt.ee

+372 504 1947

Kristi Hunt

Kristi Hunt

Tegevjuht/ Juhatuse liige

Lähtub oma tegevustes põhimõttest, et lahendamatuid olukordi pole olemas ja alati leiab lahenduse.

kristi.hunt@vvt.ee

+372 522 2309

Alar Vasemägi

Alar Vasemägi

Interim juht

Toetab VVT partnereid nõu ja jõuga.

alar@vvt.ee

+372 501 3668

Kristi Õng

Kristi Õng

Mobiilne juhtimine

Leiab teile kiired lahendused sobivaimate interimide paigutamisel.

kristi@vvt.ee

+372 507 1241

Evelin Tatter

Evelin Tatter

Sihtotsing/ Interim juht

Leiab teie meeskonda vajalikud inimesed ja garanteerib, et sõnumid jõuaksid õigete inimesteni.

evelin@vvt.ee

+372 511 2062

Terje Pällo

Terje Pällo

Sihtotsing

Mõistab teie äri personalivajadusi. 

terje@vvt.ee

+372 511 9593

Angeelika Vollmann

Angeelika Vollmann

Sihtotsing

Oskab leida operatiivsed lahendused sobivate kandidaatide leidmiseks ning kirjutab ja koostab projekte. 

angeelika@vvt.ee

+372 527 8656

Regita Kumel

Regita Kumel

Müük/ Turundus/ Sihtotsing

Leiab igale küsimusele vastuse ja igale probleemile lahenduse.

regita@vvt.ee

+372 5828 2480

Helle Gern

Helle Gern

Müük/Mentor

Toob inimesed laua taha ning paneb nad ühise eesmärgi nimel tegutsema.

helle@vvt.ee

+372 524 5166

Piret Lukk

Piret Lukk

Koostööpartner

Sünergia looja ja õigete inimeste leidja, kes paneb meeskonnad kokku kõlama.

info@vvt.ee

+372 515 8073

Kelli Turmann

Kelli Turmann

Konsultant

Kogemustega äriplaanide ja taotlusprojektide koostaja ja strateegiline planeerija.

info@vvt.ee

Annika Heinsaar

Annika Heinsaar

Sihtotsing

Positiivse õhkkonna looja ja suurepärane inimeste kuulaja ning inspireerija.

annika@vvt.ee

+372 5349 7001

Võta ühendust

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Jälgi meid sotsiaalmeedias

Contact us