Sihtotsing

Sihtotsing (executive search või headhunting) on juhi ja spetsialisti põhjalik ja aktiivne otsinguprotsess. Protsessi tulemusena leiame valdkonna parimad tegijad, kelle oskused ja kogemused vastavad Sinu ettevõtte ja ametikoha nõudmistele.

Miks valida VVT sihtotsing?

Head juhid ja spetsialistid ei ole tavaliselt ilma tööta ega tegele kuulutuste lugemisega. Kuna kandidaatide leidmine, kaardistamine ja hindamine on meie igapäevaseks tööks suureneb sihtotsingu abil:

 • oluliselt Sinu võimalus leida sobivaim kandidaat. Sihtotsingut läbiviiv värbaja võtab sobilike kandidaatidega isiklikult ühendust, tutvustab neile pakkumist ning suhtleb nendega üks-ühele edasi.
 • vestlustele tulevate kandidaatide hulk ja kvaliteet. Sinu organisatsiooni tutvustus ja tööpakkumine jõuab personaalse suhtluse kaudu turu parimate professionaalideni.

“Sihtotsinguline värbamine kindlaim viis leida inimene, kelle oskused vastavad ametikoha nõudmistele ja kelle isiksus sobib meeskonda.”

TÖÖ ETAPID

VVT sihtotsingu kvaliteedigarantii

Meie kõige väärtuslikum oskusteave seisneb suutlikkuses kaardistada turul sobivaimad kandidaadid:

 • me teame valdkonna parimaid tegijaid;
 • me oskame nad üles leida;
 • me hindame Sinu ettevõtte ja kandidaadi vastastikust sobivust.

Teeme pikaajalist koostööd paljude klientidega. Meil on väljakujunenud võrgustik ja tunnetus erinevatest tegevusvaldkondadest.

MIKS VVT?


Põhjalik eeltöö

Teeme koos kliendiga põhjaliku eeltöö, mille käigus kaardistame kandidaadile esitatavad nõudmised ja ootused.

Aktiivne otsing

Kaasame kandidaatide valikusse ootustele vastavad professionaalid, kellega võtame otse ühendust ja edastame neile suunatud kandideerimiskutse.

Tööjõuturu hea tunnetus

Tänu mitmekülgsele ettevõtete juhtimiskogemusele suudame lühikese aja jooksul leida sobivaima lahenduse teie eesmärkide täitmiseks ja ületamiseks.

Lai võrgustik

Kasutame ulatuslikku kogenud juhtide ja spetsialistide andmebaasi, kuhu kuuluvad ka interim juhid.

Avatud suhtlus

Väärtustame kõikides tegevustes usaldust, avatud suhtlust ja kestvat koostööd. Oleme pühendunud tulemuslikkusele ja meie püsiklientide rahulolule.

Läbipaistev otsinguprotsess

Tegutseme alati läbipaistvalt. Tänu sellele on kliendi esindajatel ja kandidaatidel pidev ülevaade, kui kaugel on sihtotsingu protsess, mis on järgmised sammud ja kellelt mida oodatakse.

2 konsultanti igas protsessis

Meie sihtotsingut juhivad VVT pikaajaliste kogemustega partnerid. Kaasame igasse otsinguprojekti vähemalt kaks tugeva erialase kogemusega konsultanti.

KOGEMUSED JA SOOVITUSED

Kliendid meist

"Kiidan Interim Agentuuri väga põhjaliku eeltöö eest, et selgitada meie vajadusi, milliste oskustega inimest me oma meeskonda vajame. Hea koostöö töötaja otsimisel ja pidev tagasiside andmine aitas lahti mõtestada ja ka tagasi peegeldada meie endi jaoks tööprotsessi. Sihtotsingu kaudu kohtusime väga heade kandidaatidega ja saime ka uue professionaalse töötaja. Meie ettevõte kasutab ja soovitab kindlasti teistelegi kasutada Interim Agentuuri sihtotsingu teenust."

Kadri Artma, Solis BioDyne nõukogu esinaine
"Laomaailm otsis endale tegusat ja säravat turundusjuhti. VVT juhtis kogu protsessi, püsis ilusti ajakavas ja leidis meile mitu sobivat kandidaati, kellega olime valmis koostööd alustama. Mõned kuud peale protsessi lõppu võin julgelt väita, et oleme tehtud valikuga vägagi rahul."

Tiit Hõbejõgi, Laomaailma tegevjuht

Meie kliendid

 1. krimelte-logo
 2. Solis BioDyne logo
 3. Trinidad Wiseman logo
 4. deloitte
 5. Laomaailm logo
 6. endover
 1. luminor-logo-vaike
 2. Reinpaul_logo
 3. fiizy-bw
 4. Sorainen Advokaadibüroo
 5. kawe
 6. E.L.L. Kinnisvara AS
 1. Logotyyp_lilla_rgb
 2. artist-siseraadiod
 3. valgusreklaam-logo
 4. eolane

Contact

Contact us