Koolitused

 

Uute teadmiste õppimine, praktiseerimine ja isiklik areng on töö oluline osa. Õnneks saab uusi teadmisi omandada mitmel moel.

  • Uudsel viisil: kaasates oma organisatsiooni interim juhi või innustades oma töötajaid omandama kogemusi interim juhina. Saadud praktilisi kogemusi saad jagada organisatsiooni sees ja tõsta nii meeskonna kompetentsi.
  • Traditsioonilisel viisil: õppides läbi praktiliste koolituste ja kaasates kõrgelt soovitatud esinejaid, kes oskavad teadmisi hästi edasi anda ja inimesi kaasata.
    Mis on sinu organisatsiooni jaoks loogilisem tee?

VVT koolitajad ja lai interim võrgustik on Sulle abiks sobiva koolituse kokkupanemisel ja läbiviimisel.

Paneme koos kokku Sinu organisatsiooni eesmärkidele ja vajadustele vastava koolitussündmuse

“VVT koolitustiim viib Sinu organisatsiooni ja meeskonna uuele arengutasemele Sinu jaoks vajalikus valdkonnas.”


Koolitajad

Töötame igapäevaselt eri tüüpi organisatsioonides ja meeskondadega ning teeme koostööd oma valdkonna tipp-tegijatega. Oleme kursis väljakutsetega, millega organisatsioonid silmitsi seisavad ja teame, kuidas neid lahendada.

Koolitused

Koostöös Sinuga aitame välja selgitada koolitusvajaduse ja eesmärgi ning seome need ära Sinu organisatsiooni tegelike eesmärkidega. Oleme pühendunud tulemuslikkusele ja meie püsiklientide rahulolule.

Mentorlus

Meil on pikaajaline kogemus mentorina, juhina ja interim juhina, viies ellu muutusi ja inspireerides meeskondi nii avaliku kui ka erasektori organisatsioonides.

Soovid VVT koolitustest rohkem teada? Küsi julgelt lisainfot!

Õppekorralduse ja kvaliteedi tagamise alused

Kontakt

Contact us