3. novembril toimub JUHTIDE KLUBI Interim Agentuuris

Kuidas hoida oma meeskond terve ja fookuses?

Pingelised ajad panevad surve alla nii juhid kui töötajad. Mida sellises olukorras juht saab ja peab tegema? Kuidas vältida, et meeskonnaliikmed ei põleks läbi, hoiaksid fookust ning oleksid motiveeritud ka ebakindlal ajajärgul?

 

Juhtide Klubis Interim Agentuuris (Kaupmehe 19, Tallinn) jagavad 3.novembril 2023 kell 10.00–12.00 oma kogemusi pikaajalise kogemusega praktikud. Tule ja saa osa!

 

Kristo Tohver on 20-aastase juhtimise, strateegilise planeerimise, tootearenduse ja müügi kogemusega juht, kes tegutseb peamiselt kunsti- ja spordivaldkonnas. Tema juhtida on olnud Tallinna Pimedate Ööde Filmifestival ning Eesti väärikaim golfiklubi Niitvälja Golf. Kristo kirg on jalgpall, kus ta on tegutsenud 20 aastat jalgpallikohtunikuna, sh rahvusvahelisel tasandil FIFA kohtunikuna. Samal ajal arendab ta globaalset jalgpallikohtunike videoanalüüsi- ja koolitusplatvormi RefPal ning tegutseb VAR (Video Assistant Referee) projektijuhina Eesti Jalgpalli Liidus. Lisaks on Kristo end täiendanud äridisaini valdkonnas ning aitab Velveti disainiagentuuris kombineerida disainmõtlemist, äridisaini ja strateegilist disaini. Olles oma karjääris kogenud mitmeid õppetunde juhtimisest, enesemotiveerimisest ja ebaõnnestumistest, on Kristos aina enam kasvanud usk positiivsuse ja entusiasmi jõusse.

 

Hede Kerstin Luik on juba üle 25 aasta igapäevatööks tegelnud inimeste hoiakute ja käitumise mõjutamisega. Täna on Hede juhtimistreener ja konsultant, kelle praktilistele oskustele annab värskuse töö Põhja-Eesti Regionaalhaigla kommunikatsiooniteenistuse juhina. Hedel on muudatuste juhtimise magistrikraad INSEADist.

 

Eelregistreerumine: https://www.koda.ee/et/sundmused/juhtide-klubi-interim-agentuuris

 

Kohtade arv on piiratud, seega registreeru esimesel võimalusel!

Jaga: