15. detsembril toimub Interim Akadeemia praktiline töötuba

Kutsume kõiki huvilisi osalema pooleteise tunni pikkuses praktilises tasuta töötoas 15. detsembril 2023 kell 10 Interim Agentuur VVT ruumides (aadressil Kaupmehe 19, Tallinn). Töötuba on pühendatud kestliku ärimudeli mõistmisele ja mõjule, mida see tulevikus ettevõttele avaldab. Töötuba viivad läbi kestlikkuse valdkonna eestvedajad ja eksperdid Raivo Videvik ja Ragmar Saksing. Keskendume keskkonnale, sotsiaalsele vastutusele ja juhtimisele, uurides, kuidas neid elemente saab kasutada tugeva ja jätkusuutliku ärimudeli kujundamisel.

Vajalik on registreerumine – seda saab teha siin! Ootame kõigi registreerujate infot ja vastuseid hiljemalt 13.12.2023. Kohtade arv on piiratud!

 

Tule osalema aruteludesse ja koostöös selgitame, kuidas need ideed võivad aidata Sinu ettevõttel olla jätkusuutlikum ja saavutada majanduslikke ning sotsiaalseid eeliseid!

 

Raivo Videvik on uuendusmeelne kestlikkuse eestvedaja, kes juhib ettevõtteid jätkusuutlikult. Pikaajalise rahvusvahelise äriarenduse kogemusega, mitme iduettevõtte kaasasutajana ja Teeme Ära SA juhatuse liikmena muudab ta ettevõtlusmaailma keskkonnasõbralikumaks. Tema kireks on jätkusuutlikkust esikohale seadvad kasumlikud ärimudelid, suunates ettevõtteid positiivse mõju suunas. Kõrvaltvaatajast elluviijaks asudes viib Raivo ettevõtteid uutele radadele, edendades vastutustundlikkust kui konkurentsieelist.

Ragmar Saksing on rohevaldkonna eestvedaja, kogukonna ehitaja ja tehnoloogia seeriaettevõtja. Ta on hariduselt merebioloog, kes on toimetanud tehnoloogia valdkonnas pea 20 aastat. Ragmari tugevuseks on suurte visioonide loomine, strateegiline müük, MVP kui protsess, insenerimeeskondade kokkupanek, ärianalüüs ja keskkonnasäästlikud tehnoloogiad. Ta on töötanud tehnoloogiajuhina nii iduettevõtetes kui ka traditsioonilistes ettevõtetes. Täna on Ragmar teadus- ja ärilinnaku Tehnopol rohetehnoloogia valdkonna juht ja valdkondliku suurürituse Greenest Summit idee autor ja peakorraldaja.

 

Jaga: