Infoseminar Tööstusettevõtetele

Kutsume VVT interim-hommikule: mis tõi meid siia ja mis viib meid edasi – Eesti tööstusettevõtete perspektiiv

Koroonakriis, sellele järgnenud Ukraina sõda, energiakriis ja tööjõu pidev kallinemine on tööstuse jaoks olnud parajad proovikivid – tellimused langevad ära, kliendid kaovad, investeeringud tõmmatakse kokku. Kõigil tuleb püksirihma pingutada ja töötajaid koondada, et nina vee peal hoida, samas kui paljud ettevõtted ongi olude sunnil tegevuse lõpetanud.

Kuidas sellistes oludes on võimalik ellu jääda, ja veelgi enam, kasvada ja müügitulu suurendada? Mis on need võtmetegurid, mis on iga tööstusettevõtte eduks kriitiliselt vajalikud?

 

Kuidas tippu jõuda, mis vaade sealt avaneb ning kuidas edasi minna, arutlevad edukate tööstusettevõtete juhid Ülle Susi ja Tiit Mets.

 

Ootame Sind 14.06 kl 10.30-12.00 Interim Agentuur VVT-s (aadressil Kaupmehe 19, Tallinn). Seminar on kõigile tasuta.

Kohtade arv on piiratud, palun registreeri end SIIN!

 

Ülle Susi on Promens Rõngu AS-i juht, coach ja mentor. Ettevõte on partneriks autotööstuse ettevõtetele uue generatsiooni elektrisõidukitele üleminekul plastikdetailide tootmisel. Ülle Susi juhtimise all on ettevõte saavutanud märkimisväärset edu ja kasvu. Äsja võitis Promens Rõngu AS maineka “Tehas 2024” auhinna, mis tõstab esile ettevõtte ja selle juhtkonna pühendumust kvaliteedile ja innovatsioonile. Ülle on olnud üle kümne aasta coach ja mentor ning kirglik coachiva juhtimise rakenduse eestkõneleja.

Tiit Mets on Eesti ettevõtja ja Diastone OÜ juht. Diastone OÜ on spetsialiseerunud kivimaterjalide töötlemisele ja müügile, pakkudes kvaliteetseid kivitooteid nii ehitusse kui ka sisekujundusse. Tiit Metsa eestvedamisel on ettevõte suurendanud müügitulu olulisel määral, kasvades 2021.-2022. aastatel enam kui 2 korda. Tiit Metsa juhtimisoskused ja strateegilised otsused on aidanud Diastone OÜ-l tugevdada oma turupositsiooni ja saavutada märkimisväärset kasvu.

Jaga: