VVT pakub värsket vaadet

Postimees Tööstus 2021 eri: Interim Agentuur VVT pakub koos «uute ajudega» värsket vaadet

Tööstusvaldkond on läbi tegemas suuri muutusi, mis panevad proovile ka pika ajalooga ettevõtted. Digitaliseerimine, automatiseerimine, tarneahela probleemid ja rohepööre on vaid mõned märksõnad väljakutsetest, millega tööstusettevõtted rinda peavad pistma. Ent üks suurimatest väljakutsetest on muutused tööjõuturul.

„Toimub suur liikumine töökohtade, valdkondade ja erinevate hariduste vahel. Elukestev õpe on täna norm, kuid veel mõni aeg tagasi pigem erand. Noor põlvkond ei otsi tööalaselt stabiilsust, vaid muutuseid ja põnevust,“ sõnab Interim Agentuuri VVT interim juht Eela Velström. Kõik see on pannud tööstusettevõtted küsimuse ette: kuidas leida ja hoida vajalike kompetentsidega töötajaid?

„Interim on kui lisa aju organisatsioonile,“ sõnab Interim Agentuuri VVT mobiilse juhtimise valdkonna juht Kristi Õng, „oleme kaasatavaks eksperdiks.“ Vajadus interim juhi  järele tekib seal, kus on vajadus muutusteks. On palju ettevõtteid, kes tegutsenud pikalt ja stabiilselt, kuid seisavad nüüd muutuste ees. Sellises organisatsioonis puuduvad sagedasti oskused ja teadmised, kuidas muutusi organisatsioonis edukalt ellu viia. Interim on inimene, kes viib vajalikud muudatused ellu. Areng on tema spetsialiteet. „Edukalt ja oskuslikult läbi viidud muutused on organisatsioonile kasulikud, need on osaks ettevõtte eduloost,“ julgustab Velström ettevõtete juhte.

Loe täispikka artiklit siit (1 lk, pdf) Interim Agentuur VVT pakub koos «uute ajudega» värsket vaadet Muuhulgas saad teada, mida meie kliendid arvavad ning miks nemad on kaasanud interim juhi.

Jaga: