mobiilse-juhtimise-investeeringu-tasuvus

Mobiilse juhtimise investeeringutasuvus

Mobiilse juhi töötasu on kõrgemast hinnaklassist, kui esmapilgul harjumuspärane. Väidetavalt on teisest puust ka töötulemused. Kuidas olla kindel, et kulutatav raha täidab oma eesmärgi ja toob ettevõttele kasumit?

Oluliste otsuste vastu võtmisel on alati abiks, kui räägitakse numbrite keeles. Jagame brittide matemaatikat interim manager’ide töö tulemuslikkuse uurimusest.
HR professionaalide veebikeskkond HRZone vahendab Boyden Interim Management’i uurimuse tulemusi: keskmine investeeringutasuvus (ROI) on interim tööde puhul 1.68 miljonit naelsterlingit.

Boydeni analüüs näitab, et tööülesannete puhul, mille fookuses oli muudatuste juhtimine ning ettevõtete arendus ja ümberkujundamine, andsid ettevõtted varasemaga võrreldes rohkem raha välja, ent – keskmine investeeringu tasuvus oli 1.68 miljonit naela.

Kulu ja tulu suhtena näitas uurimus, et iga mobiilse juhi töötasule kulunud £1 kasvatas ettevõtte väärtust £14 võrra.

Numbrid on muljetavaldavad ja sobivad hästi ka meie põhimõttega, et me ei sekku, kui meie kaasamine ei too rohkem sisse, kui meie teenus maksab.

Hea uudis on ka see, et kuigi kõne all olev HRZone’i artikkel on aastast 2007, on tänu interim turu jätkuvale arengule ja kasvule tõusuteel ka tasuvuse numbrid. Nt aastatel 2013-2014 on IM kasutamine Suurbritannias kasvanud pea veerandi võrra (Allikas: Boyden’s 2013/2014 Annual UK Interim Management Survey).

HRZone’i artikkel: £1.68 million ROI for interim managers

Jaga: