Üks graafik ütleb rohkem kui tuhat sõna

…ehk kiirülevaade mobiilsest juhtimisest piltides ja graafikutes.

1687 mobiilset juhti 32 Euroopa riigist osales Executives online Interim Management Europe 2014 uurimuses, millega kaardistati mobiilse juhtimise seis Euroopas. Inglisekeelne raport täismahus on väärt lugemine ent kiirelt haaramiseks tegime põhitulemustest “üks graafik ütleb rohkem kui tuhat sõna” stiilis kokkuvõtte.

Infoks nii ettevõtte juhile/omanikule, kes vajab muutuste ja arengu vedajat, on “asenda konsultant mobiilse juhiga” olukorras lahendusi otsimas kui ka juhile või spetsialistile, kes otsusekindlalt või veel ettevaatlikult ise interim karjäärile mõtleb.

Euroopas on nii:

VVT_mobiilsete jutide palkamise põhjused_1024x650

 

VVT_Mobiilsete juhtide peamised funktsioonid_1024x650

 

VVT_kus mobiilsed juhid viimati töötasid

 

VVT_mobiilse juhi kõige olulisemad omadused_1024x715

 

VVT_mobiilsete juhtide keskmised päevatasud_1024x728

 

VVT_päevatasud vastavalt erialale ja ametikohale_1024x715

VVT_mobiilse töö projektide pikkus_1024x
Hea küll, 1687 mobiilset juhti 32 Euroopa riigist, aga Eesti? Mobiilne juhtimine ei ole meil veel igapäevane, küll aga on põhimõtted ja eesmärgid samad, mis mujal maailmas.
VVT_mobiilse juhtimise töö sisu

VVT_miks palgata mobiilne juht Eestis_1024x728

Mõttest tegudeni

Loed ja tunned, et interim eluviis ja väljakutsed sobivad sulle? Sama oluline on, et sinu oskused, teadmised ja toimimise viis vastavad ootustele ja vajadustele, mida mobiilselt juhilt oodatakse. Meie südameasi on, et interim töö on Eestis laialt levinud, lahendab ja edendab. Teame, et suhtevõrgustik on üks edu aluseid. Kui soovid end interim juhina proovile panna ja mõtleme sarnaselt, anna endast märku! Jagame kogemusi, teeme koostööd, arendame valdkonda.

Ettevõte vajab kiiret ja tulemuslikku sekkumist?  Loe, kuidas me töötame ja/või kõige lihtsam – räägime!

Jaga: