Pärnu Juhtimiskonverents 2019

VVT erihinnaga Pärnu Juhtimiskonverentsile 2019

Iga-aastane ÄP Juhtimiskonverents tuleb taas 16.-17.05.2019 Pärnus, kus põhirõhk on muutustel. Muudatuste juhtimine on ka mobiilse juhi argipäev.

Kutsume Sind tänavusele Pärnu Juhtimiskonverentsile, kus ka Interim Agentuur Velström Vallner Tohver (VVT) mobiilsed juhid Urmo Vallner, Eela Velström ja Alar Vasemägi viivad mõlemal päeval läbi sisuka ja osaleja jaoks väga praktilise töötoaMobiilne juhtimine: uus muudatuste juhtimisviis Eestis“.

VVT interimidele, praegustele ja tulevastele klientidele pakume võimalust osaleda Pärnu Juhtimiskonverentsil erihinnaga 699 EUR+km (ilma majutuseta). Tavahind kuni 30.04 – 829 € + km; hiljem 999 € + km. Oled huvitatud? Tutvu konverentsi programmiga ja registreeru või küsi lisainfot: Evelin, evelin@vvt.ee

Muutused ellu!

Share:

Evelin Tatter

Evelinil on erakordselt hea inimeste tunnetus, mida ta ka edukalt oma pikaajalise turunduvaldkonna kogemusega kombineerib. Tänu sellele suudab ta võidukalt ellu tuua juhtide ja tippspetsialistide leidmisega seotud projekte. Tal on tahe asju ära teha ja oskus näha korraga nii suurt pilti kui ka detaile selles.